€ 1950 +premie, dodatki

Od zaraz Niemcy praca dla par na produkcji czekolad bez znajomości języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 kwietnia 2019 22:54

Pracodawca z Berlina szuka od zaraz osób do pracy w Niemczech na produkcji czekolad. Zatrudnienie bez języka dla par z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 1950 Eur brutto miesięcznie + premia  i dodatki, np. mieszkaniowy w wysokości 100 Eur miesięcznie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • praca na produkcji czekolad z orzechami, nadzieniami itp.;
  • zadaniem będzie obsługa maszyn produkcyjnych, robienie mieszanek smakowych z półproduktów, przeprowadzanie kontroli jakości;
  • dwie osoby zostaną przydzielone do pakowania, czyli do ręcznego zdejmowania z tabliczek z taśmociągu oraz przykładanie ich do maszyny foliującej.

Wymagania:

  • gotowość do pracy na pół roku;
  • chęć podjęcia zatrudnienia na stałe;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • dużym atutem będzie posiadanie doświadczenia;
  • zaangażowane wypełnianie swoich obowiązków;
  • uczciwość, pracowitość;
  • gotowość do zrobienia badań w niemieckim Sanepidzie.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie odpłatne w cenie 300 Eur miesięcznie;
  • dla par pokoje dwuosobowe;
  • pracę na 6 miesięcy z opcją przedłużenia;
  • solidnego pracodawcę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki firmowe;
  • dokładne szkolenie pracownicze.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz realnym terminem dyspozycyjności należy wysłać na adres:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. pc/b/04/19.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-czekolad-berlin/

wyświetleń: 867, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 4795caf936a45848

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.