€ 11,25 brutto/h

Dla par Niemcy praca pakowanie zegarków od zaraz bez znajomości języka Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Köln
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 25 stycznia 2019 19:49

Od zaraz aktualna oferta pracy w Niemczech w Köln dla par przy pakowaniu zegarków. Ogłoszenie bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnione bezpłatnie przez pracodawcę, a do tego atrakcyjne warunki umowy.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Köln.

Wynagrodzenie: 11,25 Eur brutto/godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • pakowanie zegarków oraz drobnej biżuterii;
  • bardzo dokładna kontrola towaru, przecieranie ściereczkami, a także pakowanie do pudełek wyłożonych atłasem oraz zabezpieczanie i zamykanie pudełka.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • sumienność;
  • zdyscyplinowanie;
  • dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od lutego 2019 roku;
  • niemiecką umowę o pracę na czas określony;
  • rozwój i podnoszenie kwalifikacji;
  • zapewnione zakwaterowanie bezpłatnie;
  • darmowe przejazdy między pracą a miejscem zamieszkania.

Aplikacja:

Aplikacje ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych i numerem referencyjnym pz/k/02/19  należy wysyłać na adres: arbeitbeiuns2019@fastmail.de

Arbeit bei Uns GmbH
Doventorsteinweg 47, 28195 Bremen
Zweiter Stock, Zimmernummer 7

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-dla-par-pakowanie-zegarkow-od-zaraz-koln/

wyświetleń: 1107, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 625c4b41943c558

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.