€ 2000-2500 brutto mc

Dla par Niemcy praca od zaraz na produkcji pizzy bez znajomości języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 marca 2019 16:47

Fabryka z Hamburga poszukuje chętnych do pracy w Niemczech na produkcji pizzy, bez znajomości języka. Od zaraz aktualne ogłoszenie dla Polaków, również dla par, z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 2000 – 2500 Eur brutto miesięcznie w zależności od stopnia znajomości języka i posiadanego doświadczenia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie w fabryce kuchni włoskiej przy przygotowywaniu gotowych dań – pizzy i makaronów;
  • zadaniem będzie obsługiwanie maszyn produkcyjnych, robienie ciasta, krojenie, wypiekanie itp.;
  • robienie różnych prac porządkowych.

Wymagania:

  • pozytywne nastawienie;
  • gotowość do pracy od zaraz;
  • umiejętność pracowania w grupie;
  • wysoka kultura osobista;
  • pracowitość;
  • odpowiedzialne podchodzenie do swoich obowiązków.

Oferujemy:

  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie w cenie 200 Eur od osoby;
  • możliwość zatrudnienia na stałe;
  • opiekę polskojęzycznego rezydenta;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • pracę od zaraz;
  • zatrudnienie na 3 miesiące;
  • dodatki do wynagrodzenia podstawowego, jakimi są paczki z wyrobami firmowymi.

Aplikacja:

CV wraz ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz realnym terminem dyspozycyjności należy wysłać na adres:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego:

Nr ref. prod/a8/03/19.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-dla-par-na-produkcji-pizzy-bez-znajomosci-jezyka-hamburg/

Nr ogł.: 1485c8fa223661d7