€ 11,84 - 14,84/h EUR

Dla par Niemcy praca fizyczna od zaraz 2020 bez języka Lipsk sortowanie odzieży

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 13 grudnia 2018 18:36
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
sortowanie odziezy uzywanej praca 2018 5i

Aktualna propozycja fizycznej pracy w Niemczech od zaraz przy sortowaniu odzieży. Oferta z Lipska dla par bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia przy podobnych zadaniach.

Stanowisko: sortowacz.

Lokalizacja: Lipsk.

Stawka godzinowa: 11,84 – 14,84 EUR/h – stawka jest ustalana indywidualnie.

Start: od zaraz – styczeń 2020.

Wolne miejsca: 5.

Zakres obowiązków:

  • sortowanie ręczne odzieży używanej;
  • zadania są wykonywane w przy taśmie;
  • ubrania należy rozdzielać według ustalonych kryteriów.

Wymagania:

  • umiejętność szybkiej pracy;
  • sprawne ręce;
  • kondycja fizyczna na dobrym poziomie;
  • dobry stan zdrowia;
  • preferujemy osoby bez uzależnień;
  • przestrzeganie zasad BHP;
  • gotowość do podjęcia pracy z początkiem roku.

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • zarobki na dobrym poziomie;
  • wsparcie przy wszelkich formalnościach;
  • zatrudnienie na 4 miesiące z możliwością przedłużenia;
  • niemiecką umowę o pracę.

Aplikacja:
CV ze zdjęciem i aktualnymi danymi kontaktowymi prosimy wysyłać pod adres:

nutzliche-arbeit@workmail.com

W aplikacji prosimy podać termin dyspozycyjności do wyjazdu.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-w-niemczech-dla-par-sortowanie-odziezy-bez-jezyka-lipsk-2019/

Nr ogł.: 2995c12084a99d54