€ 13,50 - 15,00 brutto/h

Dla par Niemcy praca bez znajomości języka produkcja napojów od zaraz fabryka w Hamburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 lutego 2022 20:53

Fabryka z Hamburga potrzebuje od zaraz par do pracy w Niemczech. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka przy produkcji napojów. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 13,50 – 15,00 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 15.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie wykonywał prace produkcyjne na podstawie wytycznych przełożonego;
  • praca przy produkcji napojów izotonicznych oraz energetycznych;
  • zadaniem będzie pakowanie, obsługa urządzeń, naklejanie etykiet oraz kontrolowanie jakości.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • niezawodne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • elastyczność;
  • chęć pracy w systemie zmianowym;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • rzetelność;
  • mile widziany własny samochód;
  • pełna samodzielność;
  • chęć rozwijania się;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji.

Oferujemy:

  • otrzymanie zwrotu kosztów za badania lekarskie;
  • pracę na 3 zmiany;
  • pracę od zaraz;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na czas określony z opcją przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • ubezpieczenia;
  • paczki na święta;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • pomoc przy załatwianiu różnych spraw;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • zakwaterowanie w cenie 200 € na mc za pokój jednoosobowy albo 150 € na mc od osoby za miejsce w pokoju wieloosobowym lub 300 € na mc od pary.

Aplikacja:

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy kierować na adres e-mail: arbeiteinstellen@germanymail.com z podaniem tytułu: Produkcja napojów energetycznych, Hamburg 2022

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-jezyka-dla-par-na-produkcji-napojow-fabryka-hamburg/

Nr ogł.: 23620d2ff320a3f