€ 10,84/h brutto + zakwaterowanie

Dla par dam pracę w Niemczech od zaraz bez języka produkcja batonów Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 października 2018 20:17

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla par, przy produkcji batoników. Zatrudnienie od zaraz, bez znajomości języka w Hamburgu. Mamy 4 wolne stanowiska. Zapewnione jest zakwaterowanie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Miasto: Hamburg.

Wolne miejsca: 4.

Początek: od zaraz.

Stawka za godzinę: 10,84 EUR/h.

Zadania na stanowisku:

  • obsługa maszyn produkcyjnych oraz ich konserwacja i mycie;
  • kontrolowanie jakości produktów;
  • dbanie o ciągłość procesu produkcji;
  • pilnowanie porządku na stanowisku.

Wymagania:

  • zaświadczenie o niekaralności;
  • aktualna książeczka sanepidu;
  • chęć i gotowość do wyjazdu od zaraz;
  • szybkość, sprawność manualna;
  • dobry stan zdrowia;
  • zaangażowanie w obowiązki;
  • możliwość rozpoczęcia od zaraz;
  • mile widziane będą pary!

Zapewniamy:

  • dokładne przeszkolenie wstępne;
  • zakwaterowanie bezpłatne – pokój 2-osobowy dla par;
  • pracę od zaraz;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • pomoc we wszelkich formalnościach;
  • możliwość zdobycia doświadczenia.

Aplikacje:

Zgłoszenia (najlepiej po niemiecku) prosimy wysyłać pod adres:

dringende-arbeit@europe.com

W temacie wiadomości prosimy wpisać: „produkcja batonów czekoladowych, Hamburg 10/18.”

Zgłoszenie powinno zawierać CV ze zdjęciem oraz klauzulę zezwalającą na wykorzystanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-produkcja-batonow-od-zaraz-hamburg/

wyświetleń: 780, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 6865bbb5f2ce2e35

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.