€ 2300 brutto/mc

Dla par dam pracę w Niemczech bez języka przy pakowaniu przekąsek od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 czerwca 2022 14:52

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla par. Zatrudnienie w Berlinie bez znajomości języka przy pakowaniu przekąsek na produkcji. Zakwaterowanie będzie organizował pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2300 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • prosta praca przy ręcznym pakowaniu chipsów;
  • pracownik będzie pakował solone przekąski przy taśmie produkcyjnej;
  • ważne jest dbanie o utrzymywanie szybkiego tempa pracy.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • energiczność;
  • sprawność manualna;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • chęć zrobienia płatnych badań w cenie 25 € w niemieckim odpowiedniku polskiego sanepidu.

Oferujemy:

  • zapoznanie z obowiązkami;
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • przeszkolenie w zależności od potrzeb;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • odprowadzanie podatku;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • zakwaterowanie w cenie 250 € na mc od osoby albo 450 € na mc od pary;
  • możliwość brania zaliczek;
  • wsparcie polskiego koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe prosimy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy kierować na adres e-mail:

arbeiteinstellen@germanymail.com z podaniem tytułu: Pakowanie przekąsek – 06/22 Berlin

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-dla-par-bez-jezyka-pakowanie-chipsow-przekasek-od-zaraz-berlin/

wyświetleń: 441, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 4262ae18dd995a3

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.