€ 12,50 brutto/h

Dla par dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka od zaraz w sklepie przy wykładaniu towaru sklep Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 3 kwietnia 2020 18:06

Sklep z Kolonii szuka od zaraz osób do fizycznej pracy w Niemczech przy wykładaniu towaru. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 12,50 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • dbanie o porządek na półkach w sklepie, zdejmowanie z półek produktów z krótką datą przydatności do spożycia, wykładanie nowego towaru, aktualizowanie cen, a także przygotowywanie nowych ekspozycji;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • samodyscyplina, pracowitość;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • mile widziane zgłoszenia od osób z własnym samochodem;
  • umiejętność bezkonfliktowej pracy w grupie.

Oferujemy:

  • płatny urlop zgodny z prawem pracy;
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora;
  • pracodawca zapewnia maseczki ochronne, rękawiczki jednorazowe oraz żele do dezynfekcji;
  • dokładne przeszkolenie pracownicze;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • pracę na 6 miesięcy.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych i realnym terminem dyspozycyjności należy przesłać na adres e-mail: nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. fiz/a5/04/20

Źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-fizyczna-praca-w-niemczech-dla-par-bez-jezyka-w-sklepie-z-kolonii/

Nr ogł.: 6895e875b07ebe00