€ 12,84 brutto/h

Dla par dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka od zaraz przy sortowaniu odzieży Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 6 maja 2020 18:00

Bez znajomości języka potrzebne od zaraz osoby do fizycznej pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Dreźnie dla par przy sortowaniu odzieży z zakwaterowaniem bezpłatnym zorganizowanym przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Drezno.

Wynagrodzenie: 12,84 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • ręczne sortowanie odzieży używanej ze względu na jakość.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia na dłużej;
  • dostępność od zaraz;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • sprawność manualna;
  • zdolność do pracy pod presją;
  • samodyscyplina;
  • rzetelność;
  • dobre zdrowie, gdyż jest to praca w warunkach wysoce alergennych;
  • zaangażowane i solidne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • środki ochronne i odzież ochronną;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • dokładne przeszkolenie pracownicze;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • bezpłatne zakwaterowanie w kwaterach robotniczych.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w Niemczech proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail: zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: „sortowanie odzieży używanej/04/2020″

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-fizyczna-bez-znajomosci-jezyka-sortowanie-odziezy-od-zaraz-dla-par-drezno/

Nr ogł.: 7495eb2db6713a4a