€ 12,85 brutto/h

Dla par bez znajomości języka fizyczna praca w Niemczech sortowanie odzieży od zaraz Cottbus

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Cottbus
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 21 stycznia 2021 19:22

Propozycja podjęcia bez znajomości języka fizycznej pracy w Niemczech z zakwaterowaniem. Zatrudnienie dla par od zaraz w Cottbus przy sortowaniu odzieży używanej.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Cottbus.

Wynagrodzenie: 12,85 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się ręcznym sortowaniem odzieży używanej i akcesoriów, np. zabawek, torebek, apaszek itp.;
  • praca odbywa się w środowisku alergennym.

Wymagania:

  • zmotywowanie;
  • dobre zdrowie;
  • sumienne, odpowiedzialne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • chęć podjęcia stałego zatrudnienia w Niemczech;
  • sprawność manualna.

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie na czas zatrudnienia (konieczne jest podpisanie umowy);
  • pełny wymiar godzin;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • ubezpieczenie;
  • świadczenia socjalne;
  • bezpieczne miejsce pracy;
  • wsparcie polskiego rezydenta.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysyłać na adres e-mail: arbeiteinstellen@fastmail.com z podaniem tytułu: Sortowanie odzieży używanej, Cottbus

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-fizyczna-praca-w-niemczech-dla-par-przy-sortowaniu-odziezy-od-zaraz-cottbus-2/

Nr ogł.: 2686009ad3e1098b