€ 2050 brutto/mc

Dla par bez języka praca Niemcy na magazynie obuwia od zaraz Lipsk 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 czerwca 2020 19:31

Bez doświadczenia poszukiwani od zaraz magazynierzy do pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Lipsku bez języka dla par na magazynie hurtowni obuwia. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Lipsk.

Wynagrodzenie: 2050 Eur brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie przyjmował dostawy na magazynie,, liczył towar oraz rozkładał go na półkach;
  • inne zadania to: wprowadzanie danych do komputera, kompletowanie produktów zgodnie z zamówieniem;
  • dbałość o porządek.

Wymagania:

  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • rzetelność;
  • pełna samodzielność;
  • solidne i odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • przeszkolenie pracownicze;
  • pracę od zaraz;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • możliwość rozwoju;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zakwaterowanie w cenie 300 Eur na mc od osoby albo 500 Eur na mc od pary.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: beschaftigung@zohomail.eu z podaniem numeru referencyjnego: „Niemcy praca na magazynie obuwniczym, Lipsk 06/2020”

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-dla-par-na-magazynie-z-obuwiem-lipsk/

Nr ogł.: 6635ee8d0b9a4954