€ 2060 brutto/mc

Dla par bez języka Niemcy praca fizyczna wykładanie towaru sklep od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 10 marca 2022 20:54

Przy wykładaniu towaru potrzebne od zaraz osoby do fizycznej pracy w Niemczech. Zatrudnienie 2022 w sklepie z Hamburga dla par bez języka. Zakwaterowanie darmowe będzie zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 2060 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • dbanie o porządek w alejkach sklepowych;
  • pracownik będzie wywoził palety z towarem na sklep oraz wykładał produkty na półki;
  • aktualizowanie cen;
  • wystawianie ekspozycji;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • chęć pracy w systemie monitorowanym;
  • doskonała organizacja czasu pracy.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie;
  • szkolenie pracownicze;
  • możliwość wzięcia zaliczki raz w tygodniu w wysokości do 150 € – pierwsza zaliczka możliwa do wzięciu po tygodniu pracy;
  • 40 godzin pracy w tygodniu;
  • pracę na okres próbny z opcją przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • premie i benefity pozapłacowe.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą mogą wysyłać zgłoszenia (najlepiej w języku niemieckim) wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres e-mail:

dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: Praca w sklepie, Hamburg 03/22

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-fizyczna-bez-jezyka-dla-par-wykladanie-towaru-w-sklepie-hamburg/

Nr ogł.: 965622a534adab3d

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.