€ 9,85/h

Dla kierowcy kat.B praca w Niemczech od zaraz bez języka Düsseldorf dostawca pizzy

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 października 2018 20:32
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
dostawca pizzy praca zagranica 2018

Rekrutacja do pracy w Niemczech od zaraz dla kierowcy kat.B jako dostawca pizzy. Zatrudnienie bez znajomości języka w Düsseldorfie. Nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku.

Lokalizacja: Düsseldorf.

Stawka godzinowa: 9,85 EUR/h brutto.

Stanowisko: dostawca pizzy.

Start: od zaraz.

Opis stanowiska:
Jest to praca we włoskiej restauracji jako dostawca pizzy. Zatrudniona osoba rozwozi pizzę pod wskazane adresy, przyjmuje za nią pieniądze i wydaje paragony oraz resztę.

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kat.B;
  • zaangażowanie w obowiązki;
  • motywacja do pracy;
  • dobra organizacja;
  • chęć nauki języka niemieckiego;
  • konieczność nauczenia się podstawowych zwrotów w języku niemieckim;
  • kultura osobista.

Oferujemy:

  • bardzo dobre zarobki;
  • zakwaterowanie płatne 150 euro miesięcznie od osoby;
  • umowę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia;
  • młody i zgrany zespół;
  • auto służbowe;
  • przyjazną atmosferę.

Aplikacja:
Zapraszamy do aplikowania pod adres:

stellenanzeige@contractor.net

W tytule wiadomości prosimy wpisać: „Dostawca pizzy, Düsseldorf – imię i nazwisko”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-bez-jezyka-dla-kierowcy-kat-b-dostawcy-pizzy-od-zaraz-dusseldorf-2018/

wyświetleń: 890, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 2955bd8500a86563