€ 2100-3800 brutto/mc

Dla kierowcy kat.B bez znajomości języka praca w Niemczech Uber od zaraz Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 marca 2021 19:00

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy przewozie osób z aplikacją Uber. Zatrudnienie w Monachium dla kierowców kat.B bez języka. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: kierowca kat. B.

Lokalizacja: Monachium.

Wynagrodzenie: 2100 – 3800 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie przewoził osoby służbowym samochodem na podstawie danych, które otrzyma z aplikacji Uber.

Wymagania:

  • chęć uczenia się języka niemieckiego;
  • wyrobienie licencji P-schien;
  • zaleta będzie znajomość języka niemieckiego oraz posiadanie doświadczenia;
  • czynne prawo jazdy kat. B, a także brak punktów karnych albo niewielka ilość;
  • zdolność do pracy z ludźmi;
  • odznaczanie się wysoką kulturą osobistą.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • odpowiedzialne oraz samodzielne stanowisko pracy;
  • niemieckie warunki zatrudnienia;
  • zakwaterowanie w cenie 250 € na mc;
  • pracę od zaraz;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • służbowy samochód w typie hybrydowej Toyoty Auris albo Corolli.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

W zgłoszeniu należy podać informację o dyspozycyjności, poziomie znajomości języka oraz doświadczeniu.

CV w języku polskim oraz niemieckim należy wysłać na adres e-mail: work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: Przewóz osób-Monachium/Uber, imię i nazwisko

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-dla-kierowcy-kat-b-uber-monachium/

Nr ogł.: 6466046602545f27