€ akord

Dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorach truskawek 2015 / 2016

  • Kraj: Germany
  • Miasto lub Land: Cottbus
  • Opublikowany: 28 maja 2015 05:35
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
zbiory-truskawek-2014-4

Plantacja owoców z okolic Cottbus poszukuje pracowników sezonowych do pracy w Niemczech przy zbiorze truskawek 2015-2016. Oferta z wynagrodzeniem akordowym oraz bezpłatnym zakwaterowaniem.

Stanowisko: zbieracz owoców
Miejsce pracy: Cottbus
Zarobki: ok 0.80 euro za godzinę
Liczba miejsc: 20
Start: druga połowa czerwca

Zadania:
Ręczny zbiór owoców z plantacji otwartej oraz wstępne segregowanie owoców.

Wymagania:
– własna odzież nieprzemakalna
– dobra kondycja oraz stan zdrowia
– doświadczenie mile widziane

Oferujemy:
– darmowe zakwaterowanie
– legalne zatrudnienie u Niemieckiego pracodawcy
– pomoc z formalnościami

Praca planowana jest na ok 8 tygodni począwszy od czerwca. Możliwość wykupienia obiadu na miejscu.

Jak aplikować?

Zgłoszenia proszę przesłać na: ogłoszenie @ wygasło

wyświetleń: 3386, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 80055668ba7d12b0

2 komentarze aby “Dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorach truskawek 2015 / 2016”

  1. Jestwm zainteresowana wraz z chłopakiem proszę katakt tel 724 847 358 lub emaliowy

  2. Jestem zainteresowany z partnerka praca 🙂 prosze o kontakt:)

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.