€ 8,84 EUR/h brutto

Dam sezonową pracę w Niemczech ogrodnictwo od zaraz bez języka przy kwiatach Karlsruhe

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Karlsruhe
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 września 2018 20:29
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
szklarnia kwiaty orchidee

Sezonowa praca w Niemczech od zaraz bez znajomości języka. Szklarnia z Karlsruhe zatrudni osoby w ogrodnictwie – przy ścinaniu kwiatów. Doświadczenie nie jest wymagane ale będzie zaletą.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Karlsruhe.

Stawka godzinowa: 8,84 euro brutto.

Zadania na stanowisku:

  • ręczne ścinanie kwiatów – dalii i słoneczników;
  • załadunek i rozładunek kwiatów;
  • rozwożenie ich w odpowiednie miejsca;
  • prace pielęgnacyjne.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w ogrodnictwie;
  • preferujemy osoby bez nałogów;
  • kondycja na dobrym poziomie;
  • możliwość podjęcia pracy na cały sezon;
  • prawo jazdy kat.B;
  • odpowiedzialność;
  • sumienne podejście do zadań.

Zapewniamy:

  • możliwość pobrania zaliczki po pierwszym tygodniu;
  • zakwaterowanie płatne 3 euro za dobę;
  • zatrudnienie w wymiarze 50-60 godzin tygodniowo (6 dni);
  • wynagrodzenie wypłacane do ręki lub na konto;
  • możliwość zdobycia doświadczenia.

Aplikacje:

W sprawie pracy prosimy dzwonić pod numer: 134463295 lub 782745508.

Źródło:

wyświetleń: 1026, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 5775b97d478121af

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.