€ 8,80 euro brutto/h

Dam sezonową pracę w Niemczech od zaraz zbiory sałaty i kapusty bez języka Eberswalde

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Eberswalde
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 19 sierpnia 2016 18:13
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
zbiory-salaty2-2015

Plantacja z Eberswalde zatrudni od zaraz pracowników sezonowych do zbiorów kapusty i sałaty. Praca w Niemczech bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym zorganizowanym na gospodarstwie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Eberswalde.

Stawka godzinowa: 8,80 euro za godzinę brutto.

Długość umowy: ok. 6 tygodni.

Zadania na stanowisku pracy:

  • zbiór kapusty, sałaty oraz marchewki;
  • układanie główek sałaty i kapusty w skrzynkach;
  • wsypywanie marchwi do worków.

Wymagania:

  • dobry stan zdrowia – brak poważnych chorób;
  • siła fizyczna, sprawność;
  • energiczność;
  • motywacja do pracy;
  • zaletą będzie doświadczenie;
  • możliwość pracy w każdą pogodę – należy zabrać ze sobą odpowiednią odzież i akcesoria.

Zapewniamy:

  • bezpłatne miejsce zamieszkania na czas umowy;
  • dobre wynagrodzenie;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • wsparcie polskich opiekunów na miejscu.

Aplikacje:
CV w językach polskim i niemieckim prosimy wysyłać pod adres e-mail:

  • einfach-losungen@germanymail.com

W temacie e-maila prosimy wpisać: „Sezonowa praca w Niemczech przy zbiorze warzyw, imię i nazwisko”.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-sezonowa-praca-niemcy-przy-zbiorach-warzyw-kapusty-i-salaty-eberswalde/

Nr ogł.: 94857b725777e24d

8 komentarzy aby “Dam sezonową pracę w Niemczech od zaraz zbiory sałaty i kapusty bez języka Eberswalde”

  1. witam,jestem zainteresowany i gotowy do podjecia pracy przy zbiorach kapusty i salaty,pozdrawiam.

  2. Witam,
    Jestem zainteresowana Państwa ofertą, posiadam doświadczenie w pracach przy zbiorach gdyż mieszkam na wsi . Mam 49 lat i jestem zainteresowana pracą od zaraz .
    Pozdrawiam

  3. Jestem zainteresowany pracą przy zbiorze kapusty oraz innych warzyw i owoców na. okres 6 tygodni od 5 września 2016r.
    Pracowałem wielokrotnie w Niemczech i Holandii przy pracach polowych. Zbior ogogórków

  4. Dzien dobry jestem zainteresowana panstwa propozycia prosze o kontakt 015163772341

  5. Jacek Rogala dn. 29 sierpnia 2016 @ 10:36

    Czesc.Jestem bardza zainteresowany panstwa praca.Mam 46 lat i posiadam doswiadczenie przy podobnym zbiorze.Moj tel.693544758

  6. Witam, jestem zainteresowany Państwa propozycją pracy. Proszę o kontakt pod nr. 665323228

Zostaw odpowiedź do zbyszek