€ na akord

Dam sezonową pracę w Niemczech od maja 2016 przy zbiorach truskawek na plantacji

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Rövershagen
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 grudnia 2015 02:07

Możliwość podjęcia sezonowej pracy w Niemczech na plantacji z Rövershagen przy zbiorach truskawek. Zatrudnienie od maja 2016 bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Zbieracz truskawek

Miejsce zatrudnienia: Rövershagen, Niemcy

Start: od 1 maja wyjazd do pracy

Czas trwania umowy: 2 miesiące lub 40 dni

Wynagrodzenie: stawki akordowe – 0,735 euro za 1 kg truskawek oraz 0,8 za wiaderko truskawek zepsutych

Obowiązki:

  • zbiór truskawek na polu – zbiera się owoce zarówno dojrzałe/świeże jak i te zepsute
  • pełne skrzynki odbiera brygadzista co oszczędza czas i pozwala nazbierać więcej owoców

Oczekiwania:

  • posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • wypracowywanie norm godzinowych – średnio ok. 10-11 kg/godzinę
  • szybkie tempo pracy, zwinność, sprawność
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • możliwość pracy w wymuszonej pozycji
  • brak problemów ze zdrowiem i brak nałogów
  • możliwość podjęcia pracy sezonowej od maja 2016

Zapewniamy:

  • atrakcyjne stawki akordowe
  • raz w tygodniu możliwość pobrania zaliczki w wysokości od 20 do 40 euro
  • na miejscu obsługę i wsparcie pracowników polskojęzycznych
  • dobre warunki zatrudnienia, legalna umowa o pracę
  • praca 7 dni w tygodniu
  • komfortowe warunki socjalne, możliwość korzystania z bezpłatnego parkingu oraz miejsca z wi-fi
  • zakwaterowanie wraz ze śniadaniem i obiadem to koszt dzienny w wysokości 10 euro

Aplikacja:
Chętnych prosimy o kontakt poprzez stronę podaną poniżej

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/zbiory-truskawek-od-maja-2016-oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-rovershagen/

wyświetleń: 2951, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 8505667672d48519

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.