€ akord grupowy

Dam sezonową pracę w Niemczech bez znajomości języka zbiory warzyw Cappeln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Cappeln
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 marca 2016 23:48
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
zbiory-owocow-warzyw-2015

Gospodarstwo z Cappeln poszukuje pracowników sezonowych do zbiorów warzyw, bez znajomości języka od lipca 2016. Aktualna praca w Niemczech z zapewnionym zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: pracownik sezonowy – zbiory.

Miejsce zatrudnienia: Cappeln, Niemcy.

Wynagrodzenie: system akordowy.

Czas pracy: lipiec – listopad 2016.

Opis pracy:
Głównym obowiązkiem w pracy będzie zbiór warzyw na polu, oraz w późniejszym czasie ich sadzenie.

Wymagania:

  • dobra sprawność fizyczna;
  • motywacja do pracy;
  • zdolność do osiągania wysokich limitów zbiorów;
  • brak chorób, dobre zdrowie;
  • posiadanie ubrań do pracy w każdą pogodę;
  • uczciwość, bezproblemowość;
  • odpowiedzialne podejście do pracy.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie płatne w dobrych warunkach;
  • pracę odpowiednią dla studentów – na wakacje;
  • umowę o pracę;
  • pomoc we wdrożeniu w obowiązki;
  • dobre zarobki.

Aplikacje:
Zapraszamy do aplikacji listownej lub e-mailowej pod podane poniżej adresy.

Mählmann Gemüsebau GmbH & Co. KG
Im Siehenfelde 13
49692 Cappeln Germany

email: pl@maehlmann-gemuesebau.de

Po wszelkie informacje można dzwonić w godzinach 9.00-17.00:
0049 4478 948011

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbior-warzyw-bez-jezyka-praca-niemcy-od-lipca-2016-cappeln-z-zakwaterowaniem/

wyświetleń: 4122, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 53356e3386178ed9

12 komentarzy aby “Dam sezonową pracę w Niemczech bez znajomości języka zbiory warzyw Cappeln”

  1. Witam,Jestem zainteresowana wyjazdem. Jakie wynagrodzenie netto ?

  2. jestem zainteresowana ta praca prosze o kontakt 510641594

  3. Patryk i Roksana dn. 19 marca 2016 @ 20:14

    Witam, jestesmy zainteresowani ogloszeniem mamy doswiadczenie w zbiorze truskawek 5 sezonow szwecja moja dziewczyna 1 sezon. zajomosc komunikatywna j. angilelskiego. Wlasny samochod.
    Kontakt: 724 066 239

  4. karolina dn. 21 marca 2016 @ 14:29

    Witam razem z bratem jestesmy zainteresowani ta ofertą wyjazdu. Dokładnie w jakim terminie bedzie wyjazd i jaka bedzieę stawka netto? Prosze o odp. na e-maila

  5. Witam! Jestem zainteresowana sezonowa praca.Jestem dyspozycyjna obecnie poszukujaca pracy.Prosze podac blizszy termin wyjazdu stawke netto.
    Zpowazaniem Magdalena.Prosze o odpowiedz na e-maila.

  6. Anna i Ilona dn. 30 marca 2016 @ 13:09

    Z koleżanka jesteśmy zainteresowane tą ofertą pracy. Proszę o odpowiedź na e-mail lub tel. 665582611

  7. witam. jestem zainteresowany z kolega wszyskie warunki spełniamy doswiadczenie kondycja długie ciezkie prace prosze o kontakt na e-mail lub tel517105772

  8. Jestem zainteresowana pracą mam 37 lat,nr.tel.692 841 871

  9. Dzień dobry jestem zainteresowany państwa ofertą doświadczenie posiadam w pracach na polu. Posiadam prawo jazdy kat. B proszę o kontakt e- mail

  10. Witam.Jestem zainteresowana praca.za granica pracuje na zbiorach truskawek i malin od 6 lat.aktualnie jestem bezrobotna.mam 52 lata.Bardzo proszę o kontakt 609256567

  11. Witamy Agnieszka i Rysiek..jestesmy chetni do pracy i wyjazdu..bardzo prosimy o dane i kontakt bedziemy wdzieczni..pozdrawiamy cieplo..533288476 lub 883746777

  12. poczta1221 dn. 23 maja 2016 @ 19:02

    Witam razem z bratem jesteśmy zainteresowani ta ofertą wyjazdu. Posiadamy prawo jazdy kat. B. Proszę o kontakt email: bookstore.allegro@gmail.com bądź telefon: 733-985-477.