€ 45 na dzień

Dam sezonową pracę w Niemczech bez języka zbiory szparagów kwiecień 2019 Riedstadt Wlf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Riedstadt Wlf
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 26 lutego 2019 19:28

Poszukiwane osoby do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach szparagów. Zatrudnienie w Riedstadt Wlf bez znajomości języka od kwietnia 2019, a do tego zakwaterowanie bezpłatnie zapewnione na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Riedstadt Wolf.

Wynagrodzenie: 45 Eur na dzień.

Start: od kwietnia 2019.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca sezonowa w rolnictwie, która polega na zbieraniu szparagów.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • zręczność;
  • zaangażowanie i odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie zapewnione bezpłatnie na miejscu przez pracodawcę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pracę sezonową od kwietnia do czerwca 2019.

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta sezonowej pracy w Niemczech, proszone są o wysłanie swojego CV na adres e-mail:

unix.14@yandex.com

Poszukiwane są osoby z okolic Ostrowca Świętokrzyskiego, Starachowic oraz Sienna.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-przy-zbiorach-szparagow-kwiecien-2019/

Nr ogł.: 2095c756bd034510