€ akord

Dam sezonową pracę w Niemczech bez języka zbiory truskawek od czerwca 2018 Vechta

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Vechta
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 grudnia 2017 02:09

Propozycja zatrudnienia w Vechcie dla kandydatów bez znajomości języka.  Sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach truskawek będzie dostępna od czerwca 2018.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Lokalizacja: Vechta, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od czerwca 2018

Wynagrodzenie: praca na akord, stawka 2,30 euro za skrzynkę o wadze 5 kg

Opis stanowiska:

  • jest to praca polegająca na ręcznym zbieraniu truskawek na polu

Wymagania:

  • sprawność fizyczna
  • dyspozycyjność na okres 2 miesięcy

Oferujemy:

  • możliwość zatrudnienia dla studentów na okres wakacji
  • miejsce do zamieszkania w kilkuosobowych kontenerach mieszkalnych ze wspólną łazienką i kuchnią oraz dostępem do świetlicy z polską telewizją
  • możliwość otrzymania zaliczki raz w tygodniu

Aplikacja:

Zachęcamy do wysyłania zgłoszeń poprzez poniższy formularz:

Wypełniony formularz można przesłać na:

justyna@beerenobst-moormann.de

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-zbiory-truskawek-bez-jezyka-2018-vechta/

wyświetleń: 1300, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 325a3edda90a9ce

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.