€ akordowe

Dam sezonową pracę w Niemczech 2016 przy zbiorach szparagów Lubeka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lubeka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 15 lipca 2015 03:37

Rekrutujemy chętnych do pracy sezonowej w Niemczech przy zbiorach szparagów w okolicy miasta Lubeka. Zatrudnienie na sezon 2016 z zapewnionym zakwaterowaniem bezpłatnym.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru szparagów

Termin: praca na sezon 2016

Miejsce pracy: okolice Lubeka

Wynagrodzenie: stawki na akord

Opis stanowiska pracy:

  • Prace polowe przy zbiorach szparagów.

Oczekiwania:

  • szybkość
  • duży zapał i wysoka motywacja
  • odpowiedzialność
  • brak nałogów
  • mile widziane doświadczenie oraz nawet podstawowa znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • pewną pracę w sezonie 2016
  • dobre warunki
  • zorganizowane bezpłatne zakwaterowanie w kontenerach mieszkalnych
  • opieka polskiego brygadzisty

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, jeżeli jesteście zainteresowani pracą w sezonie 2016 przy zbiorach szparagów prosimy o kontakt.

Adres: ogloszenie@wygaslo

wyświetleń: 3928, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 69255a5b0d53af0e

4 komentarze aby “Dam sezonową pracę w Niemczech 2016 przy zbiorach szparagów Lubeka”

  1. Zbiory szparagów dn. 21 października 2015 @ 16:01

    Witam. Byłam bym zainteresowana ze znajomymi pracą przy zbiorach szparagów czy ogłoszenie jest dalej aktualne?

  2. Witam. Byłam bym zainteresowana ze znajomymi pracą przy zbiorach

  3. Agnieszka Szopieraj dn. 17 listopada 2015 @ 00:07

    Jestem zainteresowana, proszę o odpowiedź.