€ 15,00 brutto/h

Dam pracę w Niemczech z podstawowym językiem przy sprzątaniu domów od zaraz Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 21 grudnia 2021 17:06

Możliwość podjęcia od zaraz legalnej pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań. Zatrudnienie w Essen z podstawowym językiem niemieckim. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Essen.

Wynagrodzenie: 15,00 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 3.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie sprzątał domy i mieszkania;
  • przeważnie są to stałe i regularne zlecenia, ale też mogą zdarzać się jednorazowe zlecenia, np. sprzątanie po imprezach.

Wymagania:

  • posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • rzetelność;
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego;
  • odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • posiadanie doświadczenia;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • chęć podjęcia stałej pracy w Niemczech.

Oferujemy:

  • logowany strój roboczy;
  • szkolenie pracownicze;
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu;
  • pracę od zaraz;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • niemiecka umowę o pracę;
  • pełny etat;
  • możliwość brania nadgodzin oraz pracy w soboty;
  • dodatki za przejazdy własnym samochodem oraz przewóz współpracowników.

Aplikacja:

CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem należy kierować na adres e-mail: work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: „Niemcy praca przy sprzątaniu domów i mieszkań, imię i nazwisko”

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-przy-sprzataniu-domow-w-essen-z-podstawowym-jezykiem-niemieckim/

wyświetleń: 515, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 55161c1e783ad922

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.