€ 13 brutto/h

Dam pracę w Niemczech sprzątanie na lotnisku od zaraz Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 18 października 2016 21:47

Od zaraz praca w Niemczech dla osób bez doświadczenia z zakwaterowaniem. Poszukiwani są pracownicy do sprzątania terminala lotniska we Frankfurcie nad Menem.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 13 euro brutto za godzinę

Opis stanowiska:

  • pracownik ma za zadanie utrzymywanie porządku na terenie terminala lotniczego
  • do obowiązków należy mycie podłóg, wyrzucanie śmieci oraz obsługa urządzeń
  • zlecane na bieżąco zadania związane z utrzymywaniem czystości

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i przyjazne nastawienie
  • umiejętność pracy zespołowej
  • sumienne wykonywanie obowiązków

Oferujemy:

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
  • umowę próbną na 3 miesiące z perspektywą podjęcia stałego zatrudnienia
  • pracę na niemieckich warunkach
  • mieszkanie bezpłatne przez pierwsze 3 miesiące, następnie pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesłanie zgłoszenia wraz z CV, LM oraz danymi osobowymi na adres: arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem: „Praca w Niemczech przy sprzątaniu na lotnisku, Frankfurt nad Menem”. W wiadomości należy umieścić klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych w celach rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-przy-sprzataniu-terminala-na-lotnisku-frankfurt-nad-menem/

Nr ogł.: 284580655f0afb75

3 komentarze aby “Dam pracę w Niemczech sprzątanie na lotnisku od zaraz Frankfurt nad Menem”

  1. Witam oboje z mężem zainteresowani jesteśmy pracą kont tel 793790163

  2. Witam jestem zainteresowany propozycją pracy na terenie terminalu lotniska we Frankfurcie nad Menem proszę o kontakt telefoniczny
    784275436

  3. Witam jestem zainteresowany propozycją pracy na stanowisku podanym w ogłoszeniu t.j pracownika porządkowego na terenie terminalu lotniska we Frankfurcie nad Menem proszę o kontakt telefoniczny 784275436.Dziękuję