€ do ustalenia

Dam pracę w Niemczech sprzątanie biura podstawowa znajomość języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 sierpnia 2015 04:44

Ogłoszenie pracy w Niemczech przy sprzątaniu biura dla Polaków z podstawową znajomością języka niemieckiego. Aktualna oferta z Berlina na stanowisku sprzątaczki. Pracodawca zapewnia płatne zamieszkanie.

Stanowisko: Sprzątaczka

Miejsce: Berlin, Niemcy

Zarobki: Do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Praca 5 dni w tygodniu przy sprzątaniu biurowców w Berlinie.
  • Osoba zatrudniona dba o estetyczny wygląd, wyciera kurze, sprząta łazienki oraz kuchnie i pokoje socjalne, dba o nienaganny wygląd sal konferencyjnych, korytarzy, wind, schodów.
  • Pracownik wykonuje inne prace zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • skrupulatność
  • odpowiedzialność
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym

Oferta:

  • zatrudnienie zgodne z niemieckim kodeksem pracy
  • wynagrodzenie zgodne z niemieckimi taryfami
  • pomoc w organizacji płatnego miejsca zamieszkania

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Kontakt: ogloszenie@wygaslo

wyświetleń: 1564, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 50255c3f0d60dab3