€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech sezon 2017 zbiory owoców bez języka Lüdinghausen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lüdinghausen
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 stycznia 2017 01:14

Propozycja sezonowego zatrudnienia przy zbiorach truskawek na plantacji w Lüdinghausen. Praca w Niemczech na sezon 2017 dla osób bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik fizyczny przy zbiorach

Miejsce: Lüdinghausen, Niemcy

Termin rozpoczęcia: sezon 2017

Zarobki: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika sezonowego będzie zbieranie truskawek w gospodarstwie rolnym
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie selekcja owoców pod względu na ich jakość

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • możliwość zabrania ze sobą odzieży i akcesoriów umożliwiających pracę przy różnej pogodzie
  • wysoka sprawność fizyczna
  • brak nałogów

Oferujemy:

  • zatrudnienie na sezon 2017 w Niemczech
  • pracę dla par i grup
  • zapewnione odpłatnie zamieszkanie w cenie 4 euro za dobę
  • niedrogie obiady w ciągu dnia

Aplikacja:

Szanowni kandydaci prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres:

boecker@forstmannshof.de

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-sezonowej-pracy-w-niemczech-zbiory-truskawek-2017-ludinghausen/

wyświetleń: 1828, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 467586d4f645e76c

1 odpowiedź aby “Dam pracę w Niemczech sezon 2017 zbiory owoców bez języka Lüdinghausen”

  1. Proszę o kontakt e-mailowy Lub telefoniczny ponieważ mam problem z wysłaniem do was zgłoszenia. Kontakt +48 506 156 305.
    Dziękuję