€ 13,25 - 16,50 brutto/h

Dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań od zaraz Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 26 marca 2019 16:22

Pracodawca z Dortmundu poszukuje sprzątaczek do pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań. Zatrudnienie aktualne od zaraz z zakwaterowaniem zapewnionym bezpłatnie przez pracodawcę oraz atrakcyjną stawką godzinową wynagrodzenia.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Dortmund.

Wynagrodzenie: 13,25 Eur brutto na godz. na podstawie umowy o pracę albo 16,50 Eur brutto na godz. dla osób, które prowadzą własną działalność gospodarczą.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca polega na sprzątaniu domów oraz mieszkań zgodnie z wytycznymi od klienta;
  • obowiązki są wykonywane samodzielnie oraz w zespole, np. włączanie prania, odkurzanie, mycie podłóg, ścielenie łóżek itp.

Wymagania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • przykładnie się do swoich obowiązków;
  • zdyscyplinowanie;
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego;
  • zaangażowane wypełnianie swoich obowiązków;
  • sumienność;
  • posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • pracę od zaraz;
  • atrakcyjne wynagrodzenie zawsze w terminie;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • zapewnione zakwaterowanie bezpłatnie na miejscu dla tych, którzy przepracują przynajmniej 150 godzin miesięcznie;
  • istnieje możliwość wzięcia udziału w tanim kursie języka niemieckiego.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres:

beschaftigung@munich.com z podaniem numeru referencyjnego:

„Sprzątanie domów i mieszkań w Dortmundzie”.

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-od-zaraz-przy-sprzataniu-domow-i-mieszkan-w-dortmundzie/

wyświetleń: 803, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 3605c99fc34f0402