€ 12,84 brutto/h

Dam pracę w Niemczech pakowanie czekoladek od zaraz bez znajomości języka Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 kwietnia 2019 22:30

Bez znajomości języka i doświadczenia możliwa praca w Niemczech przy pakowaniu czekoladek. Zatrudnienie w Lipsku aktualne od zaraz z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Lipsk.

Wynagrodzenie: 12,84 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • jest to łatwa i monotonna praca na linii produkcyjnej w pozycji stojącej;
  • zadaniem pracownika będzie przeprowadzanie wizualnej oraz wyrywkowej kontroli jakości produktów, a także układanie czekoladek na plastikowych wytłoczkach.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • energiczność i szybkość;
  • mile widziane będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • znajomość i przestrzeganie zasad BHP do pracy z żywnością;
  • możliwość pracy w systemie zmianowym;
  • doskonała organizacja czasu pracy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie płacone terminowo;
  • tanie obiady w kantynie pracowniczej;
  • umowę na czas określony;
  • dokładane szkolenie pracownicze;
  • zakwaterowanie odpłatnie w cenie 150 Eur miesięcznie od osoby albo 250 Eur miesięcznie od pary;
  • niemiecką umowę.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem oraz krótkim opisem własnej osoby i zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

neuearbeit@berlin.com z tytułem wiadomości: Praliny Lipsk 03/19.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-czekoladek-lipsk/

Nr ogł.: 6815ca5dabd08e47