€ 9,50 euro brutto/godz

Dam pracę w Niemczech produkcja rowerów od zaraz bez języka dla par, grup Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 13 września 2015 01:28

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla firmy zajmującej się produkcją rowerów. Zatrudnienie w produkcji od zaraz dla par i grup bez znajomości języka niemieckiego przy montażu komponentów na linii produkcyjnej.

Zadania:
– montaż rowerów na dziale produkcji
– dbałość o porządek w miejscu pracy
– odpowiedzialność za powierzone narzędzia

Wymagania:
– dobra sprawność manualna
– odpowiedzialność i pracowitość
– umiejętność samodzielnej pracy, a także pracy w zespole
– mile widziane doświadczenie na produkcji i przy montażu rowerów

Oferujemy
– pracę na czas nieokreślony w oparciu o niemiecką umowę o pracę
– pracę od poniedziałku do piątku o stałych godzinach
– ubezpieczenie
– możliwość awansu i dodatkowych szkoleń

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: „produkcja rowerów, Dortmund” należy przesłać na adres:

Ogłoszenie wygasło!

wyświetleń: 2576, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 43455c37b6b342df