€ 900.00

Dam pracę w Niemczech opieka osób starszych z podstawowym językiem niemieckim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lippstadt
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 3 grudnia 2016 05:10
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
LOGO KONIKA

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Niemczech od 21 grudnia jako opiekunka osób starszych. Zatrudnienie w Lippstadt z podstawową znajomością języka przy opiece nad Panem w wieku 82 lat, mieszkającym z żoną.

W chwili obecnej poszukujemy:

OPIEKUNKI Z PODSTAWOWYM NIEMIECKIM

Miejsce pracy : Niemcy –Lippstadt
Termin wyjazdu : 21.12.2016
Wynagrodzenie :900€

Ogólny opis :

Do opieki Pan 82lat, który mieszka z żoną. Pani nie wymaga opieki, pomaga w prostych czynnościach, czy np.podaniu czegoś do picia itd.. Pan posiada I grupę inwalidzką. Ma chorobę starczą i inkontynencję. Porusza się za pomocą balkonika.Potrzebuje pomocy przy toalecie, ubieraniu, codziennych czynnościach. Spokojne zlecenie ponieważ nie trzeba podopiecznego ciągle pilnować – stale jest przy nim żona. W domu jest malutki piesek dlatego ważne aby opiekunka nie była uczulona na zwierzęta. Jest w domu internet – założony specjalnie dla opiekunek.

SPRAWDZONA OFERTA !

Zakres obowiązków:
-pomoc przy codziennej toalecie
-prowadzenie gospodarstwa domowego razem z żoną podopiecznego
-zakupy, wizyty lekarskie
-kontrolowanie przyjmowania leków
-spacery, wspólne spędzanie czasu

WYMAGANIA:

-znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym
-kobieta ( 35-50 lat )
-doświadczenie w opiece

ZAPEWNIAMY :

-Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie lub niemieckie ubezpieczenie DAK (niemiecka emerytura, kindergeld )
-Bonus w postaci premii za polecenie naszej agencji innym osobom 50€
-Podwójne diety i premie na Święta
-Zwrot kosztów podróży
-Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
-Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub w złotówkach
-Opiekę i stały 24h kontakt z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski

W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY ZLECENIA Z TERENU CAŁYCH NIEMIEC NA 4,6,8,12 TYGODNI  Z TERENU CAŁYCH NIEMIEC ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NA POZIOMIE :

– PODSTAWOWYM
– KOMUNIKATYWNYM
– DOBRYM I BARDZO DOBRYM

JUŻ DZISIAJ DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW

KONTAKT :
osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojej aplikacji ( cv + zdjęcie ) na adres :

gdynia.konik@gmail.com
tel.:( 58) 620 99 96
tel.: 576 115 628 – lub wyślij SMS o treści OPIEKA ( oddzwonimy )

wyświetleń: 939, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 909583be3b34f578