€ 9,60 za godzinę

Dam pracę w Niemczech od zaraz Stuttgart sprzątanie galerii handlowej

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 czerwca 2016 22:54
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
sprzatanie-supermarket

Firma działająca na terenie Stuttgartu od zaraz zatrudni osoby do sprzątania galerii handlowych. Praca w Niemczech dla Polaków. Szukamy osób dokładnych i szczegółowych.

Stanowisko: pracownik sprzątający.

Lokalizacja: Stuttgart.

Wynagrodzenie: 9,60 euro za godzinę brutto.

Numer referencyjny: sprzatanie-galerii6/16.

Zakres obowiązków:

  • sprzątanie pomieszczeń wspólnych w galerii handlowej – korytarzy, toalet, części restauracyjnej i biurowej itp;
  • zadania są wykonywane ręcznie lub maszynowo.

Wymagania:

  • podstawowy język niemiecki;
  • duża kultura osobista;
  • dokładność oraz poczucie estetyki;
  • uprzejmość;
  • gotowość do pracy na nadgodziny;
  • punktualne przychodzenie do pracy;
  • elastyczność czasowa – praca jest zorganizowana na zmiany.

Oferujemy:

  • ubezpieczenia i składki;
  • możliwość skorzystania z zasiłków;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zakwaterowanie płatne na miejscu dofinansowane kwotą 150 euro co miesiąc;
  • pracę na pełny etat;
  • nowoczesne i przyjazne środowisko pracy.

Aplikacja:
Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim prosimy wysyłać pod adres mailowy:

dringende@europe.com w temacie należy wprowadzić numer referencyjny ogłoszenia.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-stuttgart-od-zaraz-sprzatanie-galerii-handlowej/

wyświetleń: 1327, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 77157613364f2df8