€ 12 euro za godzinę brutto

Dam pracę w Niemczech od zaraz sprzątanie zakładu produkcyjnego w Dreźnie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Opublikowany: 23 lutego 2016 23:05
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
sprzatanie-przemyslowe

Poszukiwana sprzątaczka do zakładu produkcyjnego w Dreźnie od zaraz. Praca w Niemczech dla Polaków przy porządkowaniu hali, biur, czyszczeniu maszyn. Przewidziana wysoka stawka godzinowa.

Stanowisko: sprzątaczka.

Zarobki: 12 euro za godzinę brutto.

Lokalizacja: Drezno, Niemcy.

Zadania na stanowisku:

  • sprzątanie w toaletach, kuchni, pomieszczeniu socjalnym;
  • porządkowanie hali produkcyjnej, dezynfekcja i czyszczenie maszyn;
  • mycie podłóg na hali i w pomieszczeniach;
  • wycieranie kurzy;
  • opróżnianie koszy na śmieci, wymiana worków.

Wymagania:

  • co najmniej podstawowa znajomość języka angielskiego;
  • plusem będzie posiadanie prawa jazdy kat.B;
  • poczucie estetyki, duża dokładność;
  • brak problemów ze zdrowiem;
  • dobra sprawność fizyczna;
  • energiczność;
  • samodzielność w działaniu.

Zapewniamy:

  • stałą pracę;
  • stabilne zatrudnienie w Niemczech;
  • umowę o pracę;
  • potrzebna do pracy chemia oraz sprzęty;
  • pomoc we wdrożeniu;
  • szkolenie;
  • samodzielną pracę;
  • możliwość zdobycia doświadczenia.

Aplikacje:
CV prosimy wysyłać pod adres mailowy:

dringende@europe.com

Aplikacja w języku niemieckim przyśpieszy proces rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-drezno-sprzataczka-sprzatanie-zakladu-produkcyjnego/

wyświetleń: 1925, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 26856ccc03ab3d6f

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.