€ 14-16 EUR/h

Dam pracę w Niemczech od zaraz sprzątanie domów w Stuttgarcie z podstawowym językiem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 27 grudnia 2018 19:18
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
sprzatanie mieszkan odkurzanie

Oferta pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu domów i mieszkań prywatnych. Zatrudnienie na terenie Stuttgartu z podstawową znajomością języka. Zapewniamy dobrą stawkę godzinową.

Stanowisko: sprzątaczka/sprzątacz.

Lokalizacja: Stuttgart.

Wynagrodzenie: 14-16 EUR/h brutto.

Wolne miejsca: 2.

Początek: od zaraz.

Zakres obowiązków:

  • sprzątanie domów i mieszkań klientów firmy;
  • odkurzanie powierzchni;
  • mycie podłóg;
  • wynoszenie odpadów;
  • sprzątanie toalet;
  • pranie odzieży;
  • ścielenie łóżek itp.

Wymagania:

  • możliwość rozpoczęcia od zaraz;
  • podstawowy język niemiecki;
  • mile widziane własne auto i prawo jazdy kat.B;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • dokładność;
  • uczciwość;
  • zaangażowanie w obowiązki;
  • kultura osobista i schludny wygląd.

Oferujemy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • zatrudnienie zaraz po nowym roku;
  • terminowe wypłaty wynagrodzeń;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • umowę o pracę na niemieckich zasadach.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania aplikacji pod adres:

leiherarbeiter-gmbh@solution4u.com z dopiskiem w temacie: „sprzątanie-domów-mieszkań/01/19”.

W aplikacji prosimy zawrzeć zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-przy-sprzataniu-domow-mieszkan-2019-stuttgart/

wyświetleń: 645, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 2505c24c4e10c54a