€ 11,50 euro za godzinę brutto

Dam pracę w Niemczech od zaraz sprzątanie biur z podstawowym językiem Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 18 maja 2016 22:30

Oferujemy zatrudnienie przy sprzątaniu biur w Lipsku. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz z podstawową znajomością języka. Szukamy osób dokładnych, uczciwych i kulturalnych.

Stanowisko: sprzątaczka.

Miejsce pracy: Lipsk, Niemcy.

Stawka godzinowa: 11,50 euro za godzinę brutto.

Start: od zaraz.

Zadania na stanowisku pracy:

  • sprzątanie powierzchni biurowych;
  • odkurzanie wykładzin i mycie podłóg;
  • sprzątanie toalet i pomieszczeń socjalnych;
  • prac odbywa się w godzinach 10.00 – 18.00;
  • opróżnianie koszy na śmieci;
  • ścieranie kurzu z biurek;
  • włączanie zmywarek i wyjmowanie z nich naczyń.

Wymagania:

  • sprawność fizyczna;
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego;
  • duża kultura osobista;
  • zaświadczenie o niekaralności;
  • motywacja do pracy;
  • umiejętność wykonywania zadań w zespole oraz samodzielnie;
  • poczucie estetyki;
  • schludny i czysty wygląd;
  • dyskrecja;
  • doświadczenie w pracy przy sprzątaniu.

Oferujemy:

  • pracę na pełny etat;
  • pomoc w znalezieniu taniego lokum w Lipsku;
  • wsparcie w formalnościach;
  • narzędzia oraz środki chemiczne potrzebne do sprzątania;
  • umowę o pracę na niemieckich warunkach.

Aplikacje:
CV w językach polskim i niemieckim prosimy wysyłać pod adres mailowy:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w tytule wiadomości: „Praca Niemcy dla sprzątaczki – sprzątanie biurowców”

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-niemczech-przy-sprzataniu-biur-lipsk/

wyświetleń: 1362, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 626573c281886220