€ 12,50 euro/h brutto

Dam pracę w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu galerii handlowej Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 marca 2017 15:46

Możliwość podjęcia atrakcyjnej pracy w Niemczech z zakwaterowaniem. Od zaraz zatrudnienie w Essen przy sprzątaniu galerii z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: sprzątacz/ sprzątaczka

Miejsce pracy: Essen, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba miejsc: 2

Stawka godzinowa: 12,50 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na sprzątaniu galerii handlowej
  • zadaniem pracownika będzie regularne porządkowanie toalet, mycie podłóg, wyrzucanie śmieci oraz dokładanie środków do higieny
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się także sprzątaniem części biurowych

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym
  • wysoka sprawność fizyczna
  • dobra prezencja
  • umiejętność pracy w grupie
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • darmowe zamieszkanie przez 1 miesiąc, następnie pomoc w znalezieniu lokum
  • atrakcyjne zarobki
  • możliwe zatrudnienie na stałe z wyższą pensją
  • opiekę polskiego koordynatora na miejscu

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zachęcamy do wysyłania zgłoszeń z dopiskiem w tytule „Niemcy praca przy sprzątaniu centrum handlowego, Essen” na adres:

polnische-arbeiter@clerk.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/essen-od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-przy-sprzataniu-centrum-handlowego/

wyświetleń: 1224, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 27658b56e571f15c

1 odpowiedź aby “Dam pracę w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu galerii handlowej Essen”

  1. Witam nazywam sie artur werner ja oraz moj szwagier poszukujemy pracy w niemczech ja znam niemiecki i umiem sie porozumiec szwagier troche gorzej jezeli sa panstwo zainteresowani naszym zapytaniem prosimy o kontakt