€ 1300 euro brutto/mc

Dam pracę w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu biura Hamburg dla Polaków

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 7 października 2015 01:31

Pilnie dam pracę w Niemczech dla 2 osób przy sprzątaniu wieczornym biur. Ogłoszenie z Hamburga od zaraz dla Polaków na stanowisku sprzątacza – sprzątaczki.

Stanowisko: sprzątaczka – sprzątacz

Liczba wakatów: 2

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Zarobki: 1300 euro brutto miesięcznie

Obowiązki:

  • sprzątanie biura w godzinach wieczornych
  • porządkowanie powierzchni po całym dniu i przygotowywanie na następny dzień
  • dbanie szczególnie o sale konferencyjne, toalety, poczekalnie
  • inne prace zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • możliwość zatrudnienia od zaraz
  • obowiązkowość
  • dokładność

Zapewniamy:

  • pomoc w zapewnieniu zamieszkania
  • stabilne warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy, proszone są o załączenie CV oraz aktualnych danych kontaktowych na adres:

Ogłoszenie wygasło

wyświetleń: 2539, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 3865613861f40c01

3 komentarze aby “Dam pracę w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu biura Hamburg dla Polaków”

  1. praca 2 wakaty sprzatanie dn. 14 października 2015 @ 18:54

    Proszę o kontakt jesteśmy z siostrazainteresowani ta praca

  2. jestem zainteresowana taka praca od stycznia 2016, wraz z kolezanka.

  3. Witam jestem zainteresowana ofertą pracy mój nr tel 791-931-824 Pozdrawiam