€ 1400 euro netto za miesiąc

Dam pracę w Niemczech od zaraz przy pakowaniu słodyczy bez języka Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 15 lutego 2018 06:58

Od zaraz zatrudnimy w zakładzie ze Stuttgartu kandydatów bez znajomości języka. Tymczasowa oferta pracy w Niemczech przy pakowaniu świątecznych zestawów słodyczy.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Stuttgart, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 1400 euro za miesiąc netto

Liczba wakatów: 4

Opis stanowiska:

  • jest to praca manualna polegająca na pakowaniu słodyczy
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie kompletowanie towarów oraz pakowanie ich w świąteczne zestawy z motywem wielkanocnym

Wymagania:

  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia na produkcji żywności lub przy pakowaniu
  • możliwość wyjazdu do Niemiec od zaraz
  • świetne zorganizowanie
  • zaangażowanie i sumienność
  • status osoby niekaranej
  • zdolność pracy w szybkim tempie

Oferujemy:

  • zatrudnienie na stabilnych i zrozumiałych warunkach
  • darmowe zamieszkanie zapewnione na miejscu w komfortowych warunkach
  • atrakcyjne dodatki
  • konkurencyjne zarobki
  • pracę od zaraz do końca marca

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy zapraszamy do składania aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: pakowanie slodyczy Stuttgart 02/2018 na adres:

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-slodyczy-od-zaraz-stuttgart/

wyświetleń: 1560, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 9195a84a33e79194

1 odpowiedź aby “Dam pracę w Niemczech od zaraz przy pakowaniu słodyczy bez języka Stuttgart”

  1. Jest nas 4 kobiety mamy doswiadczenie w pakowaniu prace mozemy podjac od zaraz kont. 723-099-251 czekamy