€ 12,25/h euro brutto

Dam pracę w Niemczech od zaraz przy pakowaniu keczupu bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 10 marca 2018 02:27

Propozycja pracy w Niemczech przy pakowaniu keczupu. Możliwość zatrudnienia od zaraz w zakładzie z Berlina dla osób bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Berlin, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 12,25 euro za godzinę brutto

Liczba miejsc: 3

Opis stanowiska:

  • jest to praca w fabryce keczupów oraz sosów
  • zadaniem pracownika będzie pakowanie towarów przy taśmie oraz kontrola ich jakości

Wymagania:

  • możliwość wyjazdu do Niemiec od zaraz
  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • pracowitość i zaangażowanie
  • dokładne i staranne wykonywanie zadań
  • pełna samodzielność
  • odpowiedzialne podejście do zadań
  • otwartość i elastyczność

Oferujemy:

  • pracę z okresem próbnym oraz możliwością przedłużenia dla najlepszych
  • darmowe zakwaterowanie na miejscu w komfortowo wyposażonych mieszkaniach
  • ubezpieczenie dla pracowników
  • zatrudnienie możliwe od zaraz
  • pracę na niemieckich warunkach
  • opiekę polskiego koordynatora
  • szkolenia wrażające w obowiązki

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o przesyłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na adres:

einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Pakowanie keczupów od marca 2018, imię i nazwisko”

W zgłoszeniu należy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest podanie numeru kontaktowego.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-pakowanie-keczupow-bez-jezyka-berlin/

wyświetleń: 2457, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 9725aa2d9c84ca04

3 komentarze aby “Dam pracę w Niemczech od zaraz przy pakowaniu keczupu bez języka Berlin”

  1. Pakowanie keczupu dn. 13 marca 2018 @ 10:34

    Witam jestem zainteresowany ofertą i wyjazdem od zaraz

    609 409 1 4 4 Krzysztof

  2. Pakowanie keczupu dn. 13 marca 2018 @ 10:54

    Uprawnienia na wózki widłowe wszystkiego rodzaju , doświadczenie kilku letnie w pracy na magazynie ważna książeczka sanepid , certyfikaty magazynier

  3. Pakowanie keczupu dn. 19 marca 2018 @ 14:12

    Witam!
    Jestem zainteresowana ofertą,mam doświadczenie wieloletnie num. kontaktowy 691222359
    Pozdrawiam

Zostaw odpowiedź do Pakowanie keczupu