€ do ustalenia

Dam pracę w Niemczech od zaraz produkcja ciastek bez znajomości języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 2 września 2015 04:56

Oferujemy pracę w Niemczech na produkcji ciastek przy ich pakowaniu na taśmie produkcyjnej. Zatrudnienie w Berlinie od zaraz dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Zadania:
– pomoc przy produkcji półproduktów
– sporządzanie mieszanek i nadzienia zgodnie z przepisem
– nadziewanie ciastek kremem, czekoladą lub innymi mieszankami
– w razie koniczności pomoc przy pakowaniu

Wymagania:
– dobra sprawność fizyczna i wytrzymałość
– gotowość do pracy zmianowej
– przestrzeganie zasad BHP
– umiejętność samodzielnej pracy
– sumienność i zaangażowanie w powierzone obowiązki
– umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:
– zatrudnienie od zaraz
– stałe zatrudnienie na umowę o pracę
– szkolenia i możliwość awansu
– bezpłatne zakwaterowanie na miejscu
– ubezpieczenie
– opiekę polskiego koordynatora

Aplikacja:
Osoby spełniające powyższe warunki proszone są o przesłanie zgłoszenia na poniższy kontakt:

Kontakt: OGŁOSZENIE NIEAKTUALNE

wyświetleń: 1797, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 7155c38d13b1ce9

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.