€ 12,85 brutto/h

Dam pracę w Niemczech od zaraz pakowanie wafelków bez znajomości języka Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 lutego 2021 20:06

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy pakowaniu wafelków. Zatrudnienie w Bremen dla pakowaczy bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Bremen.

Wynagrodzenie: 12,85 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie prostej, ale powtarzalnej pracy przy pakowaniu wafelków i ciastek;
  • praca odbywa się przy taśmie produkcyjnej.

Wymagania:

  • chęć pracy na 3 zmiany;
  • sprawność manualna;
  • dobre zdrowie;
  • uczciwość;
  • dokładne i sumienne wypełnianie zadań.

Oferujemy:

  • dokładne przeszkolenie pracownicze;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na 3 miesiące z opcją podjęcia stałej pracy dla najlepszych pracowników;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • pracę na 3 zmiany;
  • płatne zakwaterowanie w cenie 120 € na mc od osoby;
  • bezpieczne środowisko pracy z zapewnionymi środkami ochrony indywidualnej.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail: arbeiteinstellen@fastmail.com z podaniem tytułu: Niemcy praca przy pakowaniu wafelków, Bremen 2021

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-jezyka-przy-pakowaniu-wafelkow-2021-bremen/

wyświetleń: 768, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 21960183c43e9a2d