€ 11,80 euro/h brutto

Dam pracę w Niemczech od zaraz pakowanie ciastek dla par bez języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 grudnia 2017 01:46

Możliwość podjęcia pracy w Niemczech dla par przy pakowaniu ciastek. Chętnie zatrudnimy od zaraz w zakładzie z Kolonii osoby bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Kolonia, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 11,80 euro brutto za godzinę, dla osób, które wyjadą od zaraz bonus w wysokości 200 euro

Opis stanowiska:

  • praca przy linii produkcyjnej będzie polegała na kontrolowaniu jakości produktów oraz układaniu ciastek na tackach
  • osoba zatrudniona będzie odkładała gotowe tacki na taśmę lub do maszyny pakującej

Wymagania:

  • zręczność
  • chęć i motywacja do pracy
  • samodzielność i sumienność
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • szybkie nabywanie umiejętności
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków

Oferujemy:

  • pracę w oparciu o niemiecką umowę
  • zatrudnienie od zaraz
  • zakwaterowanie w pokoju z łazienką za 250 euro miesięcznie od osoby lub 350 za parę
  • ubezpieczenie
  • wsparcie polskiego konsultanta

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do wysyłania wiadomości wraz z CV, opisem własnej osoby oraz danymi kontaktowymi na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: „Niemcy praca od zaraz pakowanie ciastek, Kolonia”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-dla-par-przy-pakowaniu-ciastek-kolonia/

wyświetleń: 1107, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 5295a31a92e661ef