€ 11,25 euro/h plus dieta 24 euro dziennie

Dam pracę w Niemczech od zaraz na budowie przy wykończeniach glazurnik Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Wymagany stopień znajomości języka: Komunikatywna znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 29 lipca 2016 23:10
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
glazurniki-zagranica2

Poszukujemy fachowca – glazurnika do pracy w Niemczech na budowie. Zatrudnienie od zaraz przy wykończeniach w Dortmundzie. Zakwaterowanie bezpłatne jest zagwarantowane przez pracodawcę.

Stanowisko: glazurnik.

Lokalizacja: Dortmund, praca dostępna też w Wormacji.

Stawka godzinowa: 11,25 euro brutto plus dieta dzienna w wysokości 24 euro.

Zadania na stanowisku:

  • kładzenie glazury wewnątrz oraz na zewnątrz budynku;
  • przygotowanie podłoża do pracy – skucie starych płytek, ewentualnie wylewka;
  • nakładanie fugi;
  • układanie płytek.

Oczekujemy:

  • możliwości przyjechania swoim samochodem do Niemiec;
  • języka niemieckiego na komunikatywnym poziomie;
  • 5 lat udokumentowanego doświadczenia jako glazurnik;
  • dyspozycyjności od zaraz;
  • samodzielności w działaniu i fachowej wiedzy;
  • dużej precyzji wykonywanych prac.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w dobrych warunkach w pełni opłacone przez pracodawcę;
  • legalną umowę o pracę z ubezpieczeniem;
  • bardzo dobre wynagrodzenie zawierające dietę dzienną.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania CV pod adres mailowy:

  • rekrutacja@flexjob.pl z zawarciem w tytule wiadomości numeru: GLZ/716/DE.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-na-budowie-dla-glazurnika-przy-wykonczeniach-dortmund/

wyświetleń: 1458, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 42579b49282a17a

1 odpowiedź aby “Dam pracę w Niemczech od zaraz na budowie przy wykończeniach glazurnik Dortmund”

  1. Witam mieszkam w Dortmundzie z partnerką od 2 lat. Zainteresowany jestem pracą jako glazurnik doświadczenie 20 letnie w tym zawodzie .Obecnie do 10 września pracuję jako murarz klinkierowy mój nr tel.kontaktowy 015175510394 mail: e.szafranowski@gmail. com pozdrawiam Eugeniusz