€ 10 euro/h brutto

Dam pracę w Niemczech od zaraz na budowie przy rozbiórkach bez języka 2018 Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 czerwca 2018 00:50

Opcja zatrudnienia 2018 w Berlinie na stanowisku pomocnika budowlanego. Od zaraz praca w Niemczech dla osób bez znajomości języka na budowie przy rozbiórkach.

Stanowisko: pomocnik budowlany przy rozbiórkach

Miejsce zatrudnienia: okolice Berlina, Niemcy

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 10 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna na stanowisku pomocnika na budowie oraz przy rozbiórkach i wyburzeniach

Wymagania:

  • warunkiem koniecznym jest posiadanie własnej działalności
  • własne zamieszkanie
  • chęć i motywacja do pracy
  • możliwość wyjazdu od zaraz
  • posiadanie własnej pieczątki oraz konta walutowego
  • wysoka sprawność fizyczna

Oferujemy:

  • pracę w Niemczech od zaraz
  • zatrudnienie od poniedziałku do soboty po 10 godzin dziennie
  • atrakcyjną stawkę godzinową
  • pracę bez znajomości języka niemieckiego
  • możliwość skorzystania z zapewnionego przez pracodawcę zakwaterowania w cenie 15 euro za dobę

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, jeśli jesteście zainteresowani ofertą zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem:

+49 1624352148

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-na-budowie-przy-rozbiorkach-bez-znajomosci-jezyka-berlin/

wyświetleń: 1613, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 7805b2810c0a1e28