€ od 13,00 brutto/h

Praca w Niemczech od zaraz magazyn zabawek bez znajomości języka Poczdam

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Poczdam
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 12 lipca 2022 21:01

Dla magazynierów aktualna od zaraz praca w Niemczech. Zatrudnienie w Poczdamie na magazynie hurtowni zabawek bez znajomości języka. Zakwaterowanie darmowe będzie zapewniał pracodawca.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Poczdam.

Wynagrodzenie: od 13,00 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań pomocniczych;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • przygotowywanie dokumentów oraz rozładowywanie dostaw;
  • zbieranie zamówień;
  • komisjonowanie;
  • pakowanie gotowych produktów;
  • kontrolowanie jakości;
  • zgłaszanie braków na magazynie.

Wymagania:

  • umiejętność pracy w grupie;
  • bezkonfliktowość;
  • sumienne, zaangażowane i solidne wypełnianie zadań;
  • wydajność;
  • zdolność do pracy pod presją;
  • samodzielność;
  • mile widziane doświadczenie;
  • chęć brania nadgodzin.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego opiekuna;
  • szkolenie pracownicze w języku polskim;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na 3 miesiące;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • pracę w systemie zmianowym;
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • dofinansowanie do obiadów, kartę sportową itp.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać  w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysyłać na adres e-mail:

arbeiteinstellen@germanymail.com z podaniem tytułu: Hurtownia zabawek | Poczdam 2022

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-na-magazynie-hurtowni-zabawek-bez-jezyka-od-zaraz-poczdam/

Nr ogł.: 32862cdb9bdb8a4d