€ 1700 euro/h brutto

Dam pracę w Niemczech od zaraz na magazynie obuwia bez znajomości języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 1 lutego 2017 04:19

Aktualna oferta pracy w Niemczech na magazynie obuwniczym z Hamburga. Zatrudnienie od zaraz w Hamburgu dla kandydatów bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień klientów.

Stanowisko: magazynier

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: 1700 euro za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca na magazynie zajmującym się sprzedażą wysyłkową obuwia, głównie sportowego
  • głównym obowiązkiem pracownika będzie kompletowanie towarów zamówionych przez klientów drogą internetową
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się pakowaniem, naklejaniem etykiet z adresem oraz przygotowywaniem paczek do wysyłki
  • zadaniem pracownika będzie również aktualizacja stanów magazynowych w systemie

Wymagania:

  • dokładne i staranne wykonywanie zadań
  • zręczność
  • dostępność od zaraz
  • trzymanie się terminów
  • znajomość podstaw obsługi komputera, skanera oraz drukarki
  • pomysłowość i zaradność

Oferujemy:

  • wsparcie z znalezieniu zakwaterowania
  • możliwość brania dodatkowo płatnych godzin nadliczbowych
  • pracę na podstawie umowy na niemieckich warunkach
  • perspektywę pracy na dłuższy okres dla najlepszych pracowników, z ubezpieczeniem oraz dostępem do systemu świadczeń socjalnych

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń, najlepiej w języku niemieckim wraz ze zdjęciem na adres:

dringende@europe.com z dopiskiem „magazyn-z-butami2/2017”

W wiadomości należy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-na-magazynie-obuwniczym-od-zaraz-hamburg/

wyświetleń: 1584, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 36758911c9e85b25

2 komentarze aby “Dam pracę w Niemczech od zaraz na magazynie obuwia bez znajomości języka Hamburg”

  1. renata.dunajska dn. 8 lutego 2017 @ 20:01

    Witam ! Jestem zainteresowana pracą. Mieszkam w Hamburgu. Posiadał prawo jazdy kategorii B oraz własny samochód. Prace mogę podjąć od zaraz. Oto mój numer kontaktowy +48 726882623 lub +4915217250161.

  2. witam jestem zainteresowana mieszkam w Hamburgu tylko nie znam jezyka niemieckiego numer kontaktowy +491626242098

Zostaw odpowiedź do ula177