€ 24 € netto / h

Dam pracę w Niemczech od zaraz jako spawacz MAG 135 w Kassel

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kassel
  • Wymagany stopień znajomości języka: Komunikatywna znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 19 czerwca 2022 09:16

Od zaraz legalna praca w Niemczech w firmie przemysłowej z Kassel jako spawacz MAG 135. Ogłoszenie 2022 dla fachowców ze znajomością języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym.

Dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów z własną działalnością gospodarczą na stanowisko:

SPAWACZ MAG 135

Zakres obowiązków:
-przygotowanie powierzchni do spawania
-spawanie wielowarstwowe elementów konstrukcji stalowych, rur itp.
-sprawdzenie jakości wykonanego spawu

Wymagania:
-własna działalność zarejestrowana w Polsce (wymagane jest polskie zaświadczenie o działalności gospodarczej)
-komunikatywna znajomość j. niemieckiego, min. na poziomie B1 (warunek konieczny)
-aktualne certyfikaty spawalnicze (warunek konieczny)
-prawo jazdy oraz własny samochód (warunek konieczny)
-doświadczenie zawodowe min. 3 lata (warunek konieczny)

Oferujemy:
– wynagrodzenie 24 € netto / h (przy 160 godzinach wynagrodzenie wynosi ok. 3840€ netto / miesięcznie)
-pomoc w wyszukiwaniu zleceń
-pomoc w organizacji zakwaterowania (koszt około 20 € -25€ netto/ dzień)
-możliwość zrobienia płatnych nadgodzin

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aktualnego CV, certyfikatów spawalniczych oraz polskiego zaświadczenia o działalności gospodarczej na adres e-mail :
rekrutacja.kadry.polska@gmail.com

Firma ZAV Draber GmbH z siedzibą w Erfurcie działa od 1997 roku. Swoje powodzenie na rynku pracy zawdzięcza swojej elastyczności, kompetencji oraz rzetelności całego zespołu. Jesteśmy po to, aby pomóc Wam rozwijać swoje umiejętności. Dajemy szansę i możliwości wszystkim kandydatom, którzy chcą poznać niemiecki rynek pracy. Czekamy właśnie na Ciebie, aplikuj już dziś!

wyświetleń: 192, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 27562aaef2debf22

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.