€ 12,42 brutto

Dam pracę w Niemczech od zaraz jako piekarz-cukiernik, Norymberga 2020

  • Miasto lub Land: Bawaria
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 29 lipca 2020 19:51

W Norymberdze od zaraz dla piekarzy – cukierników ciekawa oferta pracy w Niemczech na produkcji słodkości. Oczekiwana podstawowa znajomość języka niemieckiego minimum.

Kirsch Services numer certyfikatu KRAZ 12275 agencja ze specjalizacją w rekrutacji kandydatów w branży spożywczej i logistycznej tylko i wyłącznie na terenie Niemiec. Dzięki wieluletniemu doświadczeniu współpracujemy ze znanymi i sprawdzonymi producentami przetworów spożywczych oraz międzynarodowymi firmami logistycznymi. Uwzględniając osobiste plany życiowe kandydatów zapewniamy zawsze niemiecką umowę o pracę z pełnym dostępem do świadczeń socjalnych oraz opiekę organizacyjną na nowym miejscu pracy.

Aktualnie poszukujemy dla naszego klienta w Norymberdze pracownika na stanowisko Piekarz/cukiernik

Zakres obowiązków:
-przygotowywanie składników do produkcji
-dbanie o wysoką jakość produktu końcowego
-przestrzeganie przepisów BHP

Poszukiwane kompetencje:

– wykształcenie w zawodzie piekarz lub cukiernik
– punktualność, samodzielność, dokładność
– chęć podjęcia pracy w systemie zmianowym
– zaangażowanie w wykonywane obowiązki
– mile widziane prawo jazdy kat b.

Oferujemy:

– umowę o pracę na warunkach niemieckich (pełen dostęp do świadczeń socjalnych)
– atrakcyjne wynagrodzenie!!!
– dodatki zmianowe
– darmowe zakwaterowanie
– możliwość długoterminowej współpracy
– zaliczki od pierwszego tygodnia zatrudnienia
– ubranie robocze
– szkolenie przed rozpoczęciem pracy
– pracę w renomowanej firmie
– wsparcie organizacyjne (dojazd do pracy/szkolenia/formalności) na miejscu pracy
– opiekę polskiego koordynatora podczas trwania całej umowy

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:

Tel.: +48774462404,

adres e-mail: ogloszenia@kirschgruppe.pl

wyświetleń: 362, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 3145f157d24d139e