€ 11,90 euro za godz. brutto

Dam pracę w Niemczech tynkarz na budowie bez języka przy dociepleniach od zaraz Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2016 23:07

Od zaraz zatrudnimy tynkarzy na budowę w Kolonii, bez znajomości języka niemieckiego. Ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie przy dociepleniach dla Polaków na atrakcyjnych warunkach finansowych.

Stanowisko: tynkarz.

Wynagrodzenie: 11,90 euro za godz. brutto.

Miejsce zatrudnienia: Kolonia. Praca dostępna też w Wuppertal, Remscheid.

Zakres obowiązków:

  • tynkowanie na zewnątrz;
  • tworzenie dociepleń budynków;
  • rozbiórki;
  • wykonywanie napraw elewacji.

Wymagania:

  • zaletą będzie posiadanie prawa jazdy kat.B;
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym plusem;
  • doświadczenie w pracy przy tynkowaniu oraz dociepleniach;
  • dokładność i profesjonalizm;
  • punktualność;
  • mile widziane osoby bez nałogów;
  • przyjazne podejście do innych współpracowników.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat;
  • umowę na niemieckich zasadach;
  • zakwaterowanie;
  • dobre wynagrodzenie w trybie akordowym lub godzinowym;
  • pomoc na początku pracy;
  • przygotowanie niezbędnej dokumentacji w języku niemieckim.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania aplikacji do 2 września pod adres:

  • niemcy@irkl.pl

Prosimy o dodanie dopisku, na jakie stanowisko Państwo aplikują.

Źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/praca-w-niemczech-na-budowie-tynkarz-do-docieplen-bez-znajomosci-jezyka-koln/

Nr ogł.: 56657be02afcb7f5