€ 2,600.00

Dam pracę w Niemczech od zaraz bez języka w budownictwie przy remontach, Hanau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanau
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 grudnia 2021 12:07
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
malarz-tapeciarz-remonty

Firma z Hanau poszukuje od zaraz chętnych do pracy w Niemczech w budownictwie. Zatrudnienie bez znajomości języka przy wykończeniach i remontach obiektów. Zakwaterowanie będzie zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik remontowo-budowlany

Miejsce zatrudnienia: Hanau, Niemcy

Pensja: 2600 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • prace remontowo wykończeniowe – wykonywanie łazienek, układanie glazury, terakoty, montaż paneli, prace hydrauliczne i elektryczne montowanie okien, drzwi, zabudowa sucha

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • wysoka motywacja, zaangażowanie, pracowitość
  • brak problemów ze zdrowiem
  • wiek do 45 lat
  • konieczność posiadania doświadczenia zawodowego w pracach ogólnobudowlanych
  • czynne prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

Zapewniamy:

  • narzędzia do pracy
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • przyjazną atmosferę
  • zatrudnienie na podstawie umowy współpracy na własnej działalności
  • pomoc w zorganizowaniu zamieszkania
  • auto służbowe lub przejazdy do pracy

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • 015738047057

Dzwonić można od poniedziałku do piątku w godzinach 9-16

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/budownictwo-praca-w-niemczech-od-zaraz-przy-remontach-wykonczeniach-bez-jezyka-jako-pracownik-ogolnobudowlany-hanau/

wyświetleń: 259, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 43061c1f8c8c3fd5