€ 2000-2500 mc/brutto

Dam pracę w Niemczech od zaraz bez języka Hamburg na produkcji pizzy

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 września 2018 20:23
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
produkcja pizza mrozona 2018

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech od zaraz na produkcji pizzy, bez znajomości języka. Zakład z Hamburga przyjmie Polaków – nie jest wymagane doświadczenie. Zapewniamy zakwaterowanie!

Lokalizacja: Hamburg.

Pensja miesięczna: 2000 – 2500 euro brutto.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Wolne miejsca: 8.

Numer referencyjny: prod/a8/09/18.

Zadania:

  • układanie składników na gotowych blatach ciasta;
  • wcześniejsze ich przygotowanie do pracy;
  • zadania są wykonywane w chłodni – temperatura to 2-4 stopnie Celsjusza;
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy;
  • inne zadania zlecone przez kierownika;
  • zatrudnienie w trybie zmianowym.

Wymagania:

  • chęć stałego wyjazdu do Niemiec;
  • możliwość pracy na nadgodziny;
  • zaangażowanie i chęć rozwoju;
  • mile widziane doświadczenie i znajomość języka niemieckiego;
  • uczciwość;
  • punktualność;
  • dobry stan zdrowia.

Zapewniamy:

  • pomoc polskiego koordynatora na miejscu;
  • niezbędne szkolenia;
  • zakwaterowanie płatne 200 euro od osoby;
  • umowę o pracę na niemieckich warunkach;
  • zatrudnienie na 3 miesiące z możliwością przedłużenia;
  • deputat w postaci wyrobów firmy.

Dla kandydatów:

Zapraszamy do przesyłania CV z aktualnymi danymi kontaktowymi i zdjęciem pod adres:

nutzliche-arbeit@workmail.com

W aplikacji należy zawrzeć informację, kiedy pracownik będzie gotowy do wyjazdu. Konieczna jest również klauzula dotycząca przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-pizzy-gotowej-od-zaraz-hamburg/

wyświetleń: 689, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 8515b8e8d663522b